Kvalitní technické vybavení

Dodáváme kvalitní značkovou techniku od předních výrobců. Klademe důraz na dobrý poměr kvalita / cena / záruka. Rádi prodáváme techniku, která vám bude dobře sloužit spoustu let.

Pokud potřebujete dobrou techniku, rádi vám pomůžeme s výběrem optimálního produktu.

Již více než 20let jsme autorizovaný prodejce českého výrobce počítačů TRILINE. Pro tuto značku hraje kvalita, kvalitní a rychlý servis, možnost prodloužit záruku až na 5let.

Firemní servery, data storage, Cloud

Klasický server na firmě, hostovaný server na internetové páteři nebo virtuální server? I s touto otázkou vám poradíme!

Na poli serverových řešení doporučujeme produkty HP Enterprise, které pokrývají celé cenové portfolio od malých “micro” serverů, až po velká DataCentra.

Licence na míru

Informační systém organizace není jen technika, na které je provozován, ale především programové vybavení ve velmi širokém rozsahu. Od operačního systému na PC, sítového operačního systému, antivirového systému, kancelářské aplikace po informační systém a jeho nadstavby a specializované programy.

Programy lze pořizovat různým způsobem – nákup OEM verzí, “krabicové” verze, multilicence, pronájem. Rovněž aktualizace programů lze řešit různými cestami. Řada organizací (školství, zdravotnictví, charita) má možnost získat SW za zvýhodněných podmínek.

Jako autorizovaní partneři firmem MICROSOFT, ESET a dalších Vám pomůžeme optimalizovat náklady na pořízení a údržbu SW a vyloučíme nebezpečí postihu za využívání nelegálního SW.

Komplexní péče o zákazníka

Dnes, kdy jsou počítače skutečně osobní, jsou na každém pracovním stole a plní řadu funkcí, vyžadují také trvalou péči. Jen tak lze zajistit stabilní provoz celého systému a předcházet poruchám. Je to obdobné jako s autem – i když spolehlivě slouží, jezdíme na pravidelné servisní prohlídky.

Velké firmy mají tým odborníků, kteří pečují o IT (informační techniku). Pro menší firmu je zaměstnání vlastních odborníků neekonomické, technika je dnes spolehlivá a nevyžaduje trvalou přítomnost technika. Někdy se tato situace řeší tím, že o IT pečuje pracovník, který tuto činnost má jako koníčka. Ten ale vedle své profese může zvládat jen jednoduchou údržbu, jeho znalosti nestačí na celou problematiku.

kp

Tuto situaci řeší smlouva o komplexní péči. Smlouva stanoví základní rozsah prací, které specializovaný technik u zákazníka vykonává. Podle rozsahu IT zákazníka je stanoven objem prací od několika hodin za měsíc po několik dnů týdně. Samozřejmostí je zajištění bezpečného vzdáleného přístupu do sítě zákazníka, kterým servisní pracovník pravidelně kontroluje důležité akce (zálohování dat, aktualizace antivirů, …), případně řeší i servisní zásahy. Vzdálený přístup zrychluje zásahy a snižuje náklady na údržbu. Součástí komplexní péče je telefonické poradenství (Hot-line). V případě vážné závady nastupuje pracovník ve stanoveném čase na řešení problému. V rámci komplexní péče může být i zapůjčena náhradní technika. Smlouva o komplexní péči zajišťuje nejen provoz ale i trvalý rozvoj IT zákazníka v souladu s jeho vývojem a vývojem IT.

Datové sítě

V rozsáhlých objektech i malých kancelářích je základem spolehlivé komunikace dnes již klasická strukturovaná kabeláž. Nabídneme Vám řešení založené na pasivním systému PANDUIT (záruka 20 let) nebo LYNX.
V místech, kde nelze instalovat standardní kabeláž (např. historické objekty) zřídíme kvalitní zabezpečenou Wi-Fi síť. Kabelový systém navrhneme a zrealizujeme pod omítkou nebo ve žlabech Bettermann a Kopos (podparapetní, soklové, podlahové, průmyslová řešení).

Páteřní spoje realizujeme především na optických kabelech, případně radiovými směrovými spoji s požadovanou propustností.
K zabezpečení datových center patří přepěťová ochrana s bezvýpadkovým napájením, vzdálený monitoring napájení a teploty, klimatizace.

K pasivní části sítě Vám navrhneme odpovídající aktivní prvky – switche, routery, …předních dodavatelů s potřebnou propustností a odolností proti poruchám, odolností proti neoprávněnému použití. Celý systém vyladíme z hlediska výkonu, potřeb VoIP telefonie a jiných aplikací, zřídíme záložní linky, . . .
Můžeme zajistit i trvalý vzdálený dohled s neodkladným odstraňováním závad.

Kamerové systémy

Kamerové systémy vám navrhneme, dodáme i nainstalujeme. Máme zkušenosti jak s malými systémy, tak s se systémy o desítkách kamer.

Software ATEAS Security je komplexní videodohledové řešení pro profesionální IP kamerové systémy zaměřené na plné využití potenciálu kamer a otevřené standardy, které přináší extrémní výkon, jednoduchost a pokročilé funkce. ATEAS je předním českým produktem pro IP kamerové zabezpečení. Spolupracuje s kamerami předních výrobců přes vlastní ovladač, s kamerami dalších výrobců pomocí implementace standardu ONVIF S.

Kontaktní informace

Adresa:
V-data s.r.o.
Masarykovo náměstí 181
566 01 Vysoké Mýto

Tel. obchod: (+420) 465 421 760
Tel. servis:    (+420) 465 421 768
Mail: obchod@v-data.cz

V-data s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 13911.

Fakturační údaje

Fakturační adresa:
V-data s.r.o.
Masarykovo náměstí 181
566 01 Vysoké Mýto

Bankovní spojení:
115-4050430277 / 0100
Komerční banka, a.s.

IČO: 25296973
DIČ: CZ25296973

© 2008 – 2022 V-data s.r.o.